Kodulehtede valmistamine - Mathias Mõttus
Omanäoline EraHuvikool

Krista Zimm

Krista Zimm

Olen lõpetanud graafika eriala Eesti Kunstiakadeemias ja hetkel õpin Tartu Ülikoolis kunstide ja tehnoloogia õpetaja erialal magistriõppes.

Olen sündinud Põlvas, kus õhinaga joonistanud olen lapsest saati. Põhikoolis astusin lõpuks ka kunstikooli, kus minu tõsisem huvi kunsti vastu alguse sai. Kõige enam on mind paelunud joonistamine ja graafika. Graafika juures meeldib mulle keeruline protsess, mida tuleb läbida, et teos paberile jõuaks. Soovin ka lastele tutvustada graafika huvitavat ja kirevat maailma, kuid seda muidugi lihtsamate vahenditega ja pigem  „maitse suhu saamiseks“.

Mulle meeldib aega sisustada tegevustega nagu kultuuriliselt tähtsate filmide vaatamine, lugemine, kokkamine ja reisimine ehk tegevused, mis arendavad minu silmaringi. Kõige paremini tunnen end inimeste seltsis kellega mul on sarnased huvid ja sarnane mõtteviis. Samuti naudin ma looduses viibimist, kuna sealt saab palju energiat ja häid mõtteid.  Lisaks sellele armastan ka loomi ja püüan anda oma panuse väetimate aitamisele käies heakorrapäevadel Tartu Koduta Loomade Varjupaigas.

Soovin oma seni omandatud  teadmisi ka lastega jagada ning koos rõõmu tunda omatehtud asjade ja koosveedetud aja üle.

E-post: omanaolinekrista@gmail.com