Kodulehtede valmistamine - Mathias Mõttus
Omanäoline EraHuvikool

Merilyn Mõttus

Minu nimi on Merilyn. Olen rõõmsameelne ja entusiastlik ning pärit Elva lähedalt väikesest külast Annikorust, kus veetsin suurema osa lapsepõlvest. Väiksena viibisin palju ka Otepääl vanaema juures, kus mängukaaslasi nappis ning tegevust tuli leida kasutades enda loovust ja looduses olevaid abivahendeid. Küllap jäi meisterdamise pisik mulle lapsepõlvest külge ning erinevaid kunsti-ja käsitöötegevusi naudin siiamaani.

Lisaks käsitööle on mind alati huvitanud ka lastega tegelemine. Olen korduvalt läbi viinud meisterdamise töötubasid nii kooli- kui lasteaialastele. Kunstialaseid teadmisi olen omandanud ka erinevates huvi- ning tarbekunstiringides.

Olen lõpetanud Tartu Ülikooli koolieelse lasteasutuse õpetaja eriala. Praktikal olles sai mulle veelgi enam selgeks, et tahaksin tulevikus töötada lastega ning seda kindlasti kunstivaldkonnas. Mul on väga hea meel, et minu praegune töökoht on mulle selleks suurepärase võimaluse andnud.

Olen Omanäolises EraHuvikoolis töötanud alates aastast 2013 ning tunnen, et see on minu unistuste töökoht. Lapsed on mulle õpetanud, kuidas olla veelgi loovam ja positiivsem  Olen näinud, kuidas kunstitegvused võivad muuta lapsi julgemaks ja rahulikumaks – kunstil on tõesti teraapiline mõju.

Olen väga tänulik, et mulle anti võimalus olla toeks ja abiks laste loovuse arendamisel ning annan endast parima, et nad tunneksid ennast kunstitegevusi tehes mõnusalt ning naudiksid loovat eneseväljendust. Samuti olen tänulik oma sõbraliku ja suurepärase töökollektiivi eest, kellega koos töötamine on suur privileeg!

FotorCreated.jpg

Tel: 58538189
E-post: omanaoline@gmail.com