Kodulehtede valmistamine - Mathias Mõttus
Omanäoline EraHuvikool

Reelia Kolk

Minu nimi on Reelia. Pärit olen Saaremaalt ning lapsepõlv mõõdus maal õe ja sugulastega erinevaid mänge välja mõeldes. Miski ei saanud piirata meie loovust. Igapäev olid uued mängud, tegevused. Alati oli midagi teha ja igav ei olnud kunagi. Juba väiksest peale on mulle väga meeldinud ka kunst ja käsitöö ning koolis olid just need minu lemmiktunnid. Hetkel õpin Tartu ülikoolis eesti ja soome-ugri keeleteadust.

Mulle väga meeldivad lapsed ning nendega tegelemine on alati huvi pakkunud. Olen Saaremaal oma koguduses aidanud teha pühapäevakooli ning seal sain esimest korda proovida lastetööd. See andis väga hea kogemuse ja süvendas soovi lastega veel rohkem tegeleda. Olen läbinud ka lapsehoidja koolituse, kus sain erinevaid teadmisi seoses lapse arengu, ohutuse ja esmaabiga.

Lapsed on mul väga südames ja nendesse panustamine on väga oluline. Tänapäevases maailmas on raske kasvatada lapsi. Erinevad nutividinad on röövimas laste loomingulisust ja eneseväljendust. Soovin panustada laste arengusse ja üks oluline aspekt selles ongi arendada nende loovust ja eneseväljendust. Väga oluline on lapsi julgustada, kiita ning tunnustada nende omapära. Tahan, et lapsed tunneksid rõõmu sellest, mis nad teevad ning et miski ei piiraks seda, kes nad tegelikult on.

E-post: omanaolinereelia@gmail.com