Kodulehtede valmistamine - Mathias Mõttus
Omanäoline EraHuvikool

Liivi Siniroht

IMG_4184Minu nimi on Liivi. Olen pärit Viljandimaalt väikesest külast, kus kasvasin üles vanemate talus. Lapsepõlves veetsin enamus ajast oma väikevennaga, kellega koos sai alati midagi uut ja põnevat välja mõeldud, et elu pakuks meeldejäävaid hetki. Terve elu olen iseloomult olnud rõõmsameelne, sõbralik ja loov inimene, kellele meeldib inimestega vabalt suhelda.

Hariduselt olen lõpetanud Turismikorralduse eriala, mille käigus avastasin, et kõige enam meeldib mulle koostööd teha lastega. Praegu õpin Viljandi Kultuuriakadeemias Huvitöö- ja loovtöö õpetajaks. Ameerika kirjanik Neale Donald Walsch on öelnud, et mida enamat sa oled, seda enamaks sa võid saada ja mida enamaks sa saad, seda enamat võid ikka veel olla. Sügavaim saladus on selles, et elu ei ole avastamise protsess, vaid loomise protsess. Mõtlen, et kui teed midagi hingega, siis saad vastu topelt. Mulle on alati meeldinud lastega tegeleda ning usun, et kui mul on võimalus noori elusid positiivselt mõjutada, siis on kasu mõlemapoolne. Arvan, et praeguses tehnikaajastul on vajalik, et noortele antaks võimalus end arendada loovalt ning õppida järk-järgult, mida loomise protsess tähendab.

 Soovin kinkida lastele igasse päeva killukest päikest koos naeratusega. Need väikesed naeratused on mulle sama, mis päiksepaiste lilledele, ning annavad jõudu jätkata oma eesmärkide poole püüdlemist.

E-mail: omanaolineliivi@gmail.com