Kodulehtede valmistamine - Mathias Mõttus
Omanäoline EraHuvikool

KOKKULEPPED

Huvikooli ja õpilaste vahelised kokkulepped

KUNSTIRINGI KOKKULEPPED:

1. Huviringis teeme põnevaid ja huvitavaid asju – nii nagu igaüks oskab ja soovib. Kunsti- ja meisterdamisringide eesmärk ongi omanäolisus ehk teistest erinemine!

2. Räägime kõigiga ja kõigest viisakalt. Nii on kõigil hea meel huviringis käia!

3. Huviringis räägime ükshaaval. Kui sõna soovime, siis tõstame

käe ja juhendaja annab loa rääkida. Kõik saavad siis rahulikult tööd teha ja paremini oma tegemistesse süveneda!

4. Kui reeglite (2. ja 3.) korduvast (3 korda)  meeldetuletamisest ei piisa, siis teisi segavad lapsed saadame (neljanda rikkumise korral) töölauast eemale “Palun Vabandust” toolile 5min istuma (lasteaialapsed) või klassi ukse taha järele mõtlema (koolilapsed)!

5. Kasutame huviringis põlle, vahetusjalanõusid ning kanname nimesilti. Põll kaitseb meie riideid plekkide eest, vahetusjalanõudega on mugavam töötada ning nimesildi järgi jäävad nimed kergemini meelde.

6. Soovitavalt huviringis telefoni mitte kasutada (koolilapsed). Telefoniga tegelemine segab teiste ja meisterdaja enda töötamist!

7. Kasutame materjale säästvalt ja jagame teistega. Siis jätkub materjale kauemaks ning saame rohkem meisterdada. Jagades saame rohkem erinevaid asju kasutada!

8. Hoiame töövahendeid ja puhtust. Töövahendeid hoides peavad need kauem vastu ja seega saame rohkem toredaid asju meisterdada. Puhtal töökohal on kõigil parem ja mõnusam tegutseda!